Романо

за 100 г 15 грн.

Сума: 15 грн.
Будь ласка, зв’яжіться з нами й ми допоможемо знайти товар для вас

+380984168883
reven.lavka@gmail.com

Про товар

від Надії Подольської

Салат романо (римський салат, ромен) - однорічний качанний салат, є підвидом латуку, який має соковиті і хрусткі листя, зібрані в витягнутий пухкий качан. Колір листя яскраво-зелений по краях, до середини світлішає, практично до білого.
Романо вважається найстарішим і найпопулярнішим в світі салатом, саме з його листям кулінари і кухарі високої кухні готують відомий і улюблений усіма салат «Цезар». Калорійність салату романо становить 17 ккал на 100 грамів продукту. У хімічному складі салату містяться такі вітаміни: Е, А, К, В1, В2, В5, В6, Н, РР, фолієва і аскорбінова кислоти, бета-каротин і холін, а також такі мінеральні речовини як: селен, магній, залізо, натрій, марганець, калій, цинк, фосфор і кальцій. Недарма раніше романо використовувався лише в лікувальних цілях, його корисні властивості зумовлені багатим хімічним складом (калоризатор). Користь романо полягає в його здатності нормалізувати роботу серцево-судинної системи організму людини, рівень гемоглобіну крові, артеріальний тиск, зменшувати відкладення шкідливих солей. Вживання салату романо сприяє нормалізації водно-сольового балансу людського організму, завдяки мінімальній калорійності незамінний при дієтах.
Лабне козячий
Лабне козячий
від Олександра Макухіна

цей рецепт прийшов до нас з Ближнього Сходу, з сонячної Туреччини. Маленьки пухкі кульки з йогурту із сичужним ферментом зазвичай обвалюють у спеціях та заливають свіжою оливковою олією. Їх зазвичай їдять із хлібом, крекерами або середньоазіатськими коржиками. Деякі полюбляють додавати його у супи та деякі інші страви. За смаком він ніжний та вишуканий, з м'якою сирно-кремовою структурою.

КБЖУ: 126,96 Ккал / 6,8 / 9,0 / 9,0
від 75 грн.
Йогурт козячий
Йогурт козячий
від Олександра Макухіна

Це натуральний фермерський продукт на основі свіжого козячого молока і високоякісної закваски.
Він володіє густою кремовою текстурою і приємним ніжним смаком. Крім відмінних смакових характеристик, йогурт з козячого молока неймовірно корисний. Він відмінно допомагає боротися з дисбактеріозом і розладами травлення, добре засвоюється організмом, не викликає алергічних реакцій, ідеальний для вагітних і годуючих мам і маленьких дітей, містить безліч корисних компонентів: вітаміни, мінерали, амінокислоти, ферменти і біфідобактерії.
від 35 грн.

Відгуки

Прекрасно