Скаморца

за 100 г від 35 грн.

  • коров'ячий 35 грн.

Сума: 0 грн.
Будь ласка, зв’яжіться з нами й ми допоможемо знайти товар для вас

+380984168883
reven.lavka@gmail.com

Про товар

від Олександра Макухіна

насичений та зрілий італійський сир категорії Паста Філата. Назву свою він отримав завдяки незвичній грушеподібній формі. В процесі висушування його підвішують мотузкою за одну третину сирного тіла. В результаті чого створюється враження, що висить маленький пузатий чоловічок. Іноді Скаморца навіть називають «задушений сир». За технологією варіння схожий на провалоне, Текстура сиру мяка, нагадує моцареллу, Консістенція еластична, у свіжому вигляді сирна головка біла, у копченому солом'яно-коричнева. Скаморцу використовують як моцареллу, деякі кулінари полюбляють терти її у піццу, пасту чи ризотто, так як вона чудово плавиться.

КБЖУ: 335 ккал / 17,58 / 18,55 / 5,1
Лабне козячий
Лабне козячий
від Олександра Макухіна

цей рецепт прийшов до нас з Ближнього Сходу, з сонячної Туреччини. Маленьки пухкі кульки з йогурту із сичужним ферментом зазвичай обвалюють у спеціях та заливають свіжою оливковою олією. Їх зазвичай їдять із хлібом, крекерами або середньоазіатськими коржиками. Деякі полюбляють додавати його у супи та деякі інші страви. За смаком він ніжний та вишуканий, з м'якою сирно-кремовою структурою.

КБЖУ: 126,96 Ккал / 6,8 / 9,0 / 9,0
від 75 грн.
Йогурт козячий
Йогурт козячий
від Олександра Макухіна

Це натуральний фермерський продукт на основі свіжого козячого молока і високоякісної закваски.
Він володіє густою кремовою текстурою і приємним ніжним смаком. Крім відмінних смакових характеристик, йогурт з козячого молока неймовірно корисний. Він відмінно допомагає боротися з дисбактеріозом і розладами травлення, добре засвоюється організмом, не викликає алергічних реакцій, ідеальний для вагітних і годуючих мам і маленьких дітей, містить безліч корисних компонентів: вітаміни, мінерали, амінокислоти, ферменти і біфідобактерії.
від 35 грн.

Відгуки

Прекрасно