М'які

Лабне козячий
Лабне козячий
від Олександра Макухіна

Цей рецепт прийшов до нас з Ближнього Сходу, з сонячної Туреччини. Маленьки пухкі кульки з йогурту із сичужним ферментом зазвичай обвалюють у спеціях та заливають свіжою оливковою олією. Їх зазвичай їдять із хлібом, крекерами або середньоазіатськими коржиками.
Деякі полюбляють додавати його у супи та деякі інші страви. За смаком він ніжний та вишуканий, з м'якою сирно-кремовою структурою.

КБЖУ: 126,96 Ккал / 6,8 / 9,0 / 9,0
вага:250,330, 500г .
термін зберігання : 6 міс
від 120 грн.
Риккота 350 г
Риккота 350 г
від Олени Щербакової

Традиційний італійський сироватковий сир. У кулінарному світі є негласне правило, що виникло завдяки досвіду: «Не викидайте нічого, що вам не потрібно!» Рікотта - класичний приклад. Готують її із сироватки, що залишилася від приготування інших сортів. Звідси і назва сиру ricotta, що означає «вдруге приготований». І хоча, по суті своїй сиром вона зовсім не є, але весь світ називає її саме так. Рикотту часто використовують для приготування різноматних десертів та салатів, намазують на бутерброди та їдять просто так, великою ложкою.

Вага: 350 гр.
Термін придатності: 5 днів

80 грн.
Мушля(Tomme Fleurie)
Мушля(Tomme Fleurie)
від Юрія Бровко


М'який сир по типу брі з цільного коров'ячего молока. Витримки від 14 днів. Чим молодже сир, тим м'ягше структура сиру та смак. Чим більш витрименний сир, тим яскравіший смак та запах скоринки.
Смакує до вина та кави з конфитюрами та медом. Також підходить до смаження на грилі з овочами.

Вага: 200-250 г
Термін зберігання : до 21 днів


55 грн. за 100 г