Коров'ячі

7 смаків
7 смаків
Від Тараса Ложенко

Тільки цей сир ми можем так назвати. Він унікальний. Змінює свій смак 7 разів.!!! Перший смак буде солонуватий, тільки він торкнеться кінчика вашого язика. Потім відчуєте гостринку, трошки гірчинки. коли розжуєте, відкриється  вершковий смак з горіховою ноткою. Проковтніть і почекайте. Ось він, найцінніший кремовий післясмак. Смакуйте з вином або з кавою.
Склад: Молоко коров’яче незбиране,сіль кухонна, сичужний фермент,закваска молочнокислих бактерій.

Термін придатності: не більше 30 діб при температурі від 0° до 6°
50 грн. за 100 г
З пажитником
З пажитником
Від Тараса Ложенко

Напівтвердий сир з пажитніком з коров’ячого молока 3 місяці витримки.
Молодий сир, витриманий близько 3 місяців з пажитніком – один з найбільш вдалих наших експериментів. Насіння рослини, яке також називають шамбалою – популярна в індійській кухні спеція, яка насичує страви приємним горіховим присмаком. Сам сир дуже ніжний, та корисний.
Склад: Молоко коров’яче незбиране,сіль кухонна, сичужний фермент,закваска молочнокислих бактерій,пажитник 1%.

Термін придатності: не більше30 діб при температурі від 0° до 6°
50 грн. за 100 г
Ранковий
Ранковий
Від Тараса Ложенко

Напівтвердий сир.
Сир «Ранковий», такий сонячний, яскравий, ніжний. Цей сир насправді класичний німецький Тельзітер, та ми вважаємо, що за смаком він ідеально підходить до сніданку та має яскравий жовтий колір, колір сонечка, тому і назвали його «Ранковий». Він такий жовтий, завдяки морквяному бета-каротину, який ми додаємо. Це традиційно для цього рецепту, та робить цей сир більш помітним. Його не переплутаєш з іншими сирами.
Склад: Молоко коров’яче незбиране,сіль кухонна, сичужний фермент,закваска молочнокислих бактерій.

Термін придатності: не більше30 діб при температурі від 0° до 6
50 грн. за 100 г
Качокавало
Качокавало
від Юрія Бровко

Пастафілатний полутвердий сир, дуже багатий на кальцій, що особливо корисно для дітей і осіб похилого віку. Виготовленений з коров'ячого молока. Витримка від 30 днів.
Цей сир входить в список обов'язкових сувенірів, які беруть із собою з дому, вирушаючи в гості до рідних і близьких людей.

Вага: товар ваговий, від 200 гр.
60 грн. за 100 г