Молоко козяче 1 л

40 грн.

Немає в наявності

Сума: 40 грн.
Будь ласка, зв’яжіться з нами й ми допоможемо знайти товар для вас

+380984168883
reven.lavka@gmail.com

Про товар

від Єд Ліхвар

 Козяче молоко високо цінувалося нашими предками за поживність та універсальність. Загальновідомі випадки алергії на коров’яче молоко та негативний вплив на малих дітей – козяче молоко зазвичай не викликає алергій, бо містить надзвичайно малу кількість білка казеїну, тому його можна давати дітям-алергікам після одного року.

вага 1 л
склад: молоко пастеризоване, цільне


Масло ГХІ
Масло ГХІ
від Антона Сайбєль

Масло ГХІ - це очищене топлене масло, яке використовується для приготування їжі.

Склад: масло вершкове 100%.

Масло ГХІ є джерелом поліненасичених жирів, які необхідні організму для діяльності головного мозку і підтримки імунітету. Масло ГХІ також позитивно впливає на роботу тонкого кишечника і всієї травної системи в цілому.

Масло ГХІ можуть вживати і люди, які мають харчову алергію на молочні продукти. ГХІ отримують методом перетоплювання, суть якого в випаровуванні води і видаленні молочних білків з вершкового масла. При такому методі, молочний білок казеїн - один з найвідоміших алергенів - практично повністю видаляється. Крім того, під впливом високих температур масло ГХІ не стає токсичним, тому його можна використовувати для смаження.
від 150 грн.
АКЦІЯ! Паштет м'ясний з яловичою печінкою,  100 грн
АКЦІЯ! Паштет м'ясний з яловичою печінкою, 100 грн
від Сніжани та Сергія Свіриденко
 
Цей паштет виготовлений з обсмаженого м'яса, сала та печінки, подрібнений та зварений в банках в автоклаві. Смакує будь з чим, можна використовувати як начинку для млинців, пиріжків та вареників. В закритій банці зберігається один рік. Варто спробувати.

Склад: печінка яловича, м'ясо яловичини, свиняче сало, часник, цибуля, сіль, чорний перець.
Вага: 500г
Термін зберігання 6 м
від 80 грн.
Оригінальні соуси
Оригінальні соуси
Додати страві його оригінальний, насичений смак або просто виправити помилку - в цьому вам допоможуть соуси. Це справжня знахідка для кулінарії. Вони не просто доповнять блюдо, але і роблять його неповторним. Різноманітність рецептів соусів допоможе вам підібрати саме той, який прикрасить овочі або посилить соковитість м'яса, а може бути, ви відкриєте для себе світ універсальних заправок, які будете використовувати кожен день.
від 90 грн.

Відгуки

Прекрасно