Кисломолочна продукція

Йогурт коров'ячий
Йогурт коров'ячий
від Олександра Макухіна


Йогурт - найпопулярніший кисломолочний продукт, який входить до складу дієтичного і лікувального харчування при багатьох захворюваннях.
Готується йогурт з натурального коров'ячого молока шляхом сквашування за допомогою спеціальної закваски, що містить живі молочні бактерії.
Йогурт має велику цінність з точки зору харчування. При цьому не містить цукру. Він засвоюється краще цільного молока (приблизно на 60%) і містить більше вітаміну B12, вітаміну B3 і вітаміну A, ніж молоко. Тому регулярне споживання йогурту - забезпечує організм необхідною кількістю поживних речовин і вітамінів.
від 35 грн.
Йогурт козячий
Йогурт козячий
від Олександра Макухіна

Це натуральний фермерський продукт на основі свіжого козячого молока і високоякісної закваски.
Він володіє густою кремовою текстурою і приємним ніжним смаком. Крім відмінних смакових характеристик, йогурт з козячого молока неймовірно корисний. Він відмінно допомагає боротися з дисбактеріозом і розладами травлення, добре засвоюється організмом, не викликає алергічних реакцій, ідеальний для вагітних і годуючих мам і маленьких дітей, містить безліч корисних компонентів: вітаміни, мінерали, амінокислоти, ферменти і біфідобактерії.
від 35 грн.
Вершки з коров'ячого молока
Вершки з коров'ячого молока
Від Олександра Макухіна

Пастеризовані вершки -це неймовірно смачний,корисний та поживний молочний продукт. Вершки виготовляються з натурального молока, не містять жодних консервантів, стабілізаторів та барвників.
16 грн. за 100 г
Сметана 400 г
Сметана 400 г
від Гурме Еко

Сметана - це 100% натуральний продукт, що має природний молочний смак. Виробляється методом сквашування вершків молочнокислими бактеріями.Не містить жодних барвників, консервантів та стабілізаторів.

70 грн.
Сир (творог)
Сир (творог)
Від Гурме Еко

Кисломолочний продукт, виготовлений з коров'ячого самосквашеного молока.
Для організму - це джерело легкозасвоюваного білка,амінокислот,заліза,магнія. У ньому містяться вітаміни А,Е,РР,С та групи В.
від 10 грн. за 100 г
Кефір козячий
Кефір козячий
Від Олександра Макухіна

Кефір - це ферментоване козяче молоко, а його унікальний кислий аромат походить з перетворення цукрів у процесі ферментації. Це знижує вміст лактози, завдяки чому його набагато легше засвоювати.

Процес ферментації також виробляє дріжджі та бактерії, які покращюють роботу імунної системи та сприяють здоровому росту бактерій в кишківнику.

Козячий кефір є прекрасним джерелом високоцінного білка, кальцію і фосфору,містить калій,мідь,магній, вітаміна А і В2.

від 40 грн.
Кефір коров'ячий 0.5 л
Кефір коров'ячий 0.5 л
Кефір - це дуже цінний, дієтичний та надзвичайно корисний харчовий продукт з високим вмістом вітаміну А, мікроелементів та амінокислот. Кефір легко засвоюється та добре підходить для хачування дітей. Коров'ячий кефір має приємний косломолочний смак, густу та тягучу консистенцію. Виготовляється з натурального молока без додавання стабілізаторів та консервантів.
35 грн.