Мед та горіхи

Крем мед Щедра Бджілка
Крем мед Щедра Бджілка
від Івана Тимошенко

Напевно немає жодної людини з любителів меду, якому не довелося б спробувати цього не зовсім звичайного продукту бджільництва.
Смакові якості такого меду просто унікальні. Він володіє ніжною структурою і буквально тане в роті. За що отримав практично загальне визнання.

Вага: 250 гр.
Термін зберігання: 12 місяців
від 70 грн.
Крем мед Huny Buny
Крем мед Huny Buny
від Романа Гаркушина

Крем-мед зберігає всі корисні властивості натурального меду, з якого він був приготовлений. Збитий мед також зміцнює імунітет, є відмінним антидепресантом і надає позитивний ефект на весь організм. Пастоподібна консистенція збитого меду дозволяє з легкістю розмазувати по бутерброду. З таким завданням впорається навіть дитина!
Натуральний крем-мед має привабливий зовнішній вигляд, приємну консистенцію і ніжно тане в роті. Він є прекрасним доповненням до тостів, фруктам і різноманітним кондитерським виробам.
Скуштуйте крем-мед HUNY BUNY, дозвольте собі насолодитися задоволенням від поєднання незвичайної форми та смаку.

Вага: 250 гр.
Термін зберігання: 12 місяці
від 70 грн.
Мед
Мед
від Івана Тимошенко

Бджолиний мед - один з складних природних продуктів, у складі якого виявлено більше чотирьохсот різних компонентів. Бджолиний мед – ні з чим не зрівняний за харчовим та цілющими властивостями продукт, це справжнє диво природи, її великодушний дарунок. 

Вага: 500 гр.
Термін зберігання: 2 роки
від 80 грн.
Стільниковий мед
Стільниковий мед
Мед, що зберігається у стільниках, порівняно з відкачаним медом, біологічно активніший. Крім того «упаковку», тобто стільники можна їсти, бо бджолиний віск містить корисні речовини, вітаміни, багато провітаміну А, природні антибіотики, прополіс. 
Мед у стільниках не кристалізується протягом року.
17 грн. за 100 г
Мед Все в меду
Мед Все в меду
Від Наталії Губаревої

Наша сімейна пасіка "Все в меду" знаходиться на Південному Сході України в заповідних місцях Запорізької області, далеко від промислової зони. Поблизу пасіки росте безліч лугових квітів, а на припасічних ділянках ми що року висаджуємо медоноси - буркун, фацелію, золотарник. Тому наші бджілки виготовляють мед виключно з нектару. Для того, щоб отримати різноманітні сорта меду, ми вивозимо бджілок на кочівлю на період цвітіння акації, коріандру, липи.  Наша найбільша радість - ваше задоволення від смаку та користі нашого медку!

Вага: 240 г
Термін придатності: 6 міс
від 90 грн.