М'ясо птиці

Курка Халяль
Курка Халяль
М'ясо Халяль - це гарантія того, що тварина до забою було абсолютно здоровою і виключає будь-які захворювання, які можуть призвести до травмування людей.


9 грн. за 100 г
Індичка
Індичка
Індичка фермерська.
Турбота про близьких проявляється в турботі про їх здорове харчування в тому числі. Відомо, що м'ясо індички дуже корисне - воно має цінні дієтичні властивості, адже рівень жирності в ньому помірний. Окрім того, в ньому багато вітамінів А і Е, а малий вміст холестерину дозволяє легко засвоюватися в організмі людини. Отож, пропонуємо вам придбати свіже м'ясо птиці.

Придбання тушки або половини тушки
Можлива вага тушки: 6-7 кг, 10-12 кг
18 грн. за 100 г
Перепела
Перепела
Куряче м'ясо не є делікатесом і звично на столах багатьох сімей, а ось перепілка вважається дієтичним м'ясом, яке на Русі подавали до царського столу. Дійсно, перепелине м'ясо хоч і схоже за смаком з курячим, але має чимало відзнак та вважається неймовірно корисним для людського організму. Тому даний продукт дуже люблять спортсмени та люди, які стежать за своїм харчуванням, ведуть здоровий спосіб життя.
20 грн. за 100 г
Цесарка
Цесарка
М'ясо цесарки - це продукт, який використовується для приготування смачних і ситних м'ясних страв. Цесарка являє собою щось схоже на фазана. Її м'ясо менш жирне і більш щільне, ніж м'ясо курки, а також в ньому міститься найбільша кількість корисних мікроелементів в порівнянні з іншою домашньою птицею.
23 грн. за 100 г
Курча бройлер вага 1,8-3 кг
Курча бройлер вага 1,8-3 кг
Тушка бройлера.
М'ясо бройлерів найчастіше використовують для смаження і для приготування бульйону.
11 грн. за 100 г
Гуска
Гуска
Досить важко зустріти людину, яка жодного разу не пробував запеченого гусака, якого готують цільної тушкою.
Ми гарантуємо вам м'ясо молодих птахів. М'ясо буде ніжним та більш соковитим.
15 грн. за 100 г
Качка Мулард
Качка Мулард
Ми раді повідомити вам про постачання смачного і корисного м'ясо птиці качки мулард. Особливістю мулардов є м'ясо і важливий момент - це дуже смачна, дієтична печінку.
М'ясо мулардов за образом і структурою дуже схоже на дичину, не має яскраво вираженого запаху качки, але в той же час дуже соковите, не жирне і м'яке.
14 грн. за 100 г
Півень фермерський
Півень фермерський
Радимо використовувати півнів для приготування наваристих бульйонів і дуже смачних домашніх холодців. Тому що саме півняча фермерська тушка надає таким стравам вишуканий аромат і яскравий смак.
13,5 грн. за 100 г
Курча фермерське
Курча фермерське
Користь курки полягає в її хімічному складі. Цей продукт вважається дієтичним. До складу курки входить велика кількість вітаміну В6, який важливий для серця. З огляду на наявність легкозасвоюваного білка, цей продукт користується популярністю у спортсменів.
Від вас бажання отримати свіжий і якісний товар. Від нас гарантія якості і свіжість продукту.
13,5 грн. за 100 г
Індокачка
Індокачка
Індокачине м'ясо - маложирне, дієтичне, дуже смачне, схоже на м'ясо дичини, але без характерного присмаку. У Індокачок дуже високий вихід м'язової маси (41%).
15 грн. за 100 г
Печінка куряча 1 кг
Печінка куряча 1 кг
Куряча печінка збагачена такими макро - і мікроелементи, як залізо, калій, цинк, магній, мідь і багато інших. У її складі присутні вітамін А, РР, С, В9, холін. Субпродукт не володіє високою калорійністю. Крім того, що куряча печінка дуже корисна і благотворно впливає на функціонування організму, а також допомагає при деяких захворюваннях, вона ще й дуже смачна.

Вага: 1 кг
Термін придатності: 2 міс
60 грн.