Кава, чай та какао

Вироби з какао бобів
Вироби з какао бобів
Масло какао має білувато-жовтий колір, тверду і ламку консистенцію при кімнатній температурі, характерний приємний запах. Використовується як жирова основа для виробництва шоколаду та інших кондитерських виробів.

Кероб світлий - справжній еко-продукт: натуральний, корисний. Використовується в якості замінника шоколаду.

Головна перевага какао-порошку - висока концентрація флавоноїдів. Какао - відмінний спосіб задовольнити тягу до солодкого і урізноманітнити «нудну їжу».
від 30 грн.
Трав'яний чай 80 г
Трав'яний чай 80 г
від Ганни Панесюк

В якийсь момент свого життя ми починаємо розуміти, що не можна ось так безладно ставитися до свого здоров'я, а також до того, що п'ємо і їмо. І шукаємо те, що корисно для здоров'я, що може зміцнити організм і зробити його сильніше для боротьби з новими агресивними вірусами і всілякими хронічними хворобами. І, по правді кажучи, іноді потрібне лікування медичними препаратами, які нічого не замінить. Але бувають ситуації, коли можна знайти допомогу в самій природі.

Один із прикладів - трав'яні чаї, які приносять користь і бувають дуже смачними. Не варто вважати їх панацеєю від усіх хвороб, але те, що там є багато вітамінів, антиоксидантів та інших стимуляторів, які не оскаржить навіть самий злісний скептик.

Вага: 80 гр.
Термін придатності: 2 роки

від 50 грн.
Фіточай в асортименті 40 г
Фіточай в асортименті 40 г
від Ганни Панесюк

З давніх часів настої на травах високо цінувалися і використовувалися стародавніми цілителями завдяки їх доброчинного ефекту і заспокійливому впливу як на нервову систему, так і на внутрішні органи людини. Однак, у багатьох випадках, в чистому вигляді, їх запах не завжди приємний і не задовольняє нашому смаку.
При правильному поєднанні компонентів в трав'яних чаях даний недолік усувається. Вірний баланс в комбінації інгредієнтів призводить до того, що напої, одержувані з трав'яних сумішей, можуть вживатися дуже довгий період часу. Треба відзначити той факт, що кожна рослина, що входить до складу трав'яних сумішей володіє тими чи іншими лікувальними властивостями, сприятливо впливають на організм людини.

вага: 40 гр.
термін придатності: 2 роки
50 грн.
Чай Магія степу
Чай Магія степу
від Наталії Квітка

Чай для настрою. Трави можна заварити повторно та використовувати для:
краси шкіри як лосьйон або засіб для вмивання;
густоти волосся, як трав’яний ополіскувач;
ванни кохання (для краси тіла обох та створення незабутньої атмосфери);
гігієни;
купання діток.
Один із таких чаїв y колекції Cvit Kvit - «Магія Степу», його трав’яна композиція змушує знов пережити літо, згадати дитинство та всю красу українського степу.
До складу входять такі трави:
Гісоп - володіє прекрасними протизапальними, антибактеріальними, відхаркувальні і поновлюючими властивостями. Чай з квітами гісопу ефективно допомагає при порушенні роботи шлунково-кишкового тракту, допомагає позбутися від болю при артриті і покращує склад крові.
Чебрець - заспокоює нервову систему, покращує роботу підшлункової залози, стимулює діяльність травної системи, підвищує апетит. Має спазмолітичну, відхаркувальну і протизапальну дію.
Тархун - використовують як загальнозміцнювальний засіб, він заспокоює нервову систему.
Деревій - квіти деревію мають загальнозміцнювальпі, протизапальні, антиспастичні властивості. Чай, до складу якого входить деревій нормалізує і активізуює обмін речовин, відновлює апетит та підвищує роботу імунітету.
Календула - має бактерицидну, противірусну, ранозагоювальну, спазмолітичну дію. Покращує процеси регенерації. Володіє онкопротективною активністю.

Вага: 35 гр.
Термін зберігання: 1 рік


50 грн.
Чай Духмяний оберіг
Чай Духмяний оберіг
від Наталії Квітка

Для багатьох дарувати подарунки близьким людям набагато приємніше, ніж отримувати їх.

Чай - це чудовий подарунок, який прикрасить кожен похід у гості, зустріч або стане просто щоденним нагадуванням про вашу турботу, а головне - буде дарувати тепло та користь.

Вага: 35 гр.
Термін зберігання: 1 рік


50 грн.
Чай Зимовий оберіг
Чай Зимовий оберіг
від Наталії Квітка

Обираючи чай, ви отримуєте значно більше ніж просто духмяний напій.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ви знаходите друга, вчителя, в чомусь навіть співрозмовника. З ним можна помовчати або обговорити щось дуже особисте. І як показує наш досвід, така чайна бесіда приводить до правильних думок та мудрих рішень. Спробуйте. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Впевнені, вам сподобається такий діалог. ⠀

вага: 35 гр.
термін зберігання: 1 рік.
50 грн.
Чай Альошенькин
Чай Альошенькин
від Наталії Квітка

 my mom's tea... Трав’яний чай з любов’ю та турботою в кожному листочку.

Помічали, коли береш до рук те, що хочеш придбати, то майже завжди відчувається якщо товар зроблено з душею?

Ми добре знаєм про що мова.

Вироби ручної роботи завжди несуть енергетику з якою їх було створено.

Чай з душею.
Такий перший з наших принципів. Від моменту, коли ми садимо зернятко і до останньої секунди, коли передаємо вам чай, протягом всього процесу з нами присутні позитивні думки.
Будь-то догляд за травами, їх збір чи фасування - все робиться із стану спокою та гармонії.

Вага: 35 гр.
Термін зберігання: 1 рік.

50 грн.
Чай Розквітай
Чай Розквітай
від Наталії Квітка

«Коли чаювання стає ритуалом, воно розвиває вміння бачити велике в дрібницях» - так про чай говорила французька письменниця та філософ Мюріель Барбері, зауваживши, що чай – це далеко не простий напій.

З нею важко не погодитись, адже саме увага до деталей допомагає нам удосконалити наші навички, відділити важливе від другорядного, зрозуміти суть тих чи інших подій.

Процес приготування чаю – це свого роду спосіб програмування своєї свідомості: ми налаштовуємомь на стан спокою та відпочинку, повертаємо свої думки з минулого чи майбутнього і зосереджуємо на тут і зараз.

Вага:35 гр.
Термін зберігання: 1 рік

50 грн.
Чай Дзен
Чай Дзен
від Наталії Квітка

У чому користь медитації?
Медитація — один із інструментів глибокого розслаблення та концентрації.
Вона допомагає:
* позбутися неспокою та стресу;
* зрозуміти свої бажання та цілі;
* адаптуватися до змін.

Для таких моментів якнайкраще підходить «Дзен Чай», до складу якого входять #материнка та лофант, що допомагають створити емоційний та фізичний баланс, і листочки малини, в яких міститься аскорбінова кислота, яка сприяє виведенню токсинів з організму.
До речі, заняття медитацією можуть на 40% знизити вплив негативних факторів (депресії, стресу, тривоги). А ще ця техніка розкриває творчі та інтелектуальні можливості людини
Достатньо приділяти їй 10-15 хвилин щодня, і вже за тиждень ви помітите позитивні зміни у думках та поведінці.
Під час медитації дихайте спокійно та глибоко, розслабляйте місця, де зібралось найбільше напруження, і думайте про те, що вас надихає.
Вага: 35 гр.
Термін зберігання: 1 рік

50 грн.