Кава, чай та какао

Вироби з какао бобів
Вироби з какао бобів
Масло какао має білувато-жовтий колір, тверду і ламку консистенцію. Використовується як жирова основа для виробництва шоколаду та інших кондитерських виробів.

Кероб світлий - справжній еко-продукт: натуральний, корисний. Використовується в якості замінника шоколаду.

Головна перевага какао-порошку - висока концентрація флавоноїдів. Какао - відмінний спосіб задовольнити тягу до солодкого і урізноманітнити «нудну їжу».
від 40 грн.
Трав'яний чай 80 г
Трав'яний чай 80 г
від Ганни Панесюк

В якийсь момент свого життя ми починаємо розуміти, що не можна ось так безладно ставитися до свого здоров'я, а також до того, що п'ємо і їмо. І шукаємо те, що корисно для здоров'я, що може зміцнити організм і зробити його сильніше для боротьби з новими агресивними вірусами і всілякими хронічними хворобами. І, по правді кажучи, іноді потрібне лікування медичними препаратами, які нічого не замінить. Але бувають ситуації, коли можна знайти допомогу в самій природі.

Один із прикладів - трав'яні чаї, які приносять користь і бувають дуже смачними. Не варто вважати їх панацеєю від усіх хвороб, але те, що там є багато вітамінів, антиоксидантів та інших стимуляторів, які не оскаржить навіть самий злісний скептик.

Вага: 80 гр.
Термін придатності: 2 роки

від 50 грн.
Фіточай в асортименті 40 г
Фіточай в асортименті 40 г
від Ганни Панесюк

З давніх часів настої на травах високо цінувалися і використовувалися стародавніми цілителями завдяки їх доброчинного ефекту і заспокійливому впливу як на нервову систему, так і на внутрішні органи людини. Однак, у багатьох випадках, в чистому вигляді, їх запах не завжди приємний і не задовольняє нашому смаку.
При правильному поєднанні компонентів в трав'яних чаях даний недолік усувається. Вірний баланс в комбінації інгредієнтів призводить до того, що напої, одержувані з трав'яних сумішей, можуть вживатися дуже довгий період часу. Треба відзначити той факт, що кожна рослина, що входить до складу трав'яних сумішей володіє тими чи іншими лікувальними властивостями, сприятливо впливають на організм людини.

вага: 40 гр.
термін придатності: 2 роки
50 грн.
Чай Розквітай
Чай Розквітай
від Наталії Квітка

«Коли чаювання стає ритуалом, воно розвиває вміння бачити велике в дрібницях» - так про чай говорила французька письменниця та філософ Мюріель Барбері, зауваживши, що чай – це далеко не простий напій.

З нею важко не погодитись, адже саме увага до деталей допомагає нам удосконалити наші навички, відділити важливе від другорядного, зрозуміти суть тих чи інших подій.

Процес приготування чаю – це свого роду спосіб програмування своєї свідомості: ми налаштовуємомь на стан спокою та відпочинку, повертаємо свої думки з минулого чи майбутнього і зосереджуємо на тут і зараз.

Вага:35 гр.
Термін зберігання: 1 рік

50 грн.
Гречаний чай
Гречаний чай
Гречани чай сприяє збільшенню захисних сил організму, очищенню від токсинів, покращує травлення, нормалізує рівень цукру в крові. Цей напій підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя, вагітних жінок, дітей. Чай на смак нагадує вівсяне печиво, має характерний насичений смак, бурштиновий колір і приємний запах. Його, як і інший чайний напій, можна заварювати просто заради задоволення. Тим більше наш чай не тільки смачний, але і корисний.
Склад:гречка татарська - обсмажена.

Вага: 100 г.
Термін придатності: 18 міс.
250 грн.