Борошно гарбузове

від 30 грн.

  • 1 кг 50 грн.

  • 500 г 30 грн.

Сума: 30 грн.
Будь ласка, зв’яжіться з нами й ми допоможемо знайти товар для вас

+380984168883
reven.lavka@gmail.com

Про товар

Користь борошна з насіння гарбуза обумовлена його багатим вітамінним та мінеральним складом. Воно є справжнім невичерпним джерелом магнію і калію, заліза і цинку, як і овоч, з насіння якого борошно виготовлене. Гарбузове борошно - безглютеновий та безсоєвий продукт, і в той же час воно на 40% складається з високоякісного легкозасвоюваного білка, необхідного спортсменам та тим, хто дотримує вегетаріанської дієти. Це борошно багате на залізо і цинк, воно стане незамінним доповненням до меню хворих на остеопороз, тих , хто страждає на анемію та має високі фізичні та розумові навантаження. Борошно з насіння гарбуза корисне людям , хворим на діабет, адже воно дуже ефективно знижує рівень цукру в крові та запобігає ожирінню. Вживають гарбузове борошно у невеликій кількості, додаючи його до різноманітних страви – випічки, супів, соусів, смузі. Достатньо з'їдати щодня столову ложку цього продукту, щоб відчути його позитивний вплив на організм.
Склад: 100% борошно з насіння гарбуза.

Вага: 500 г та 1 кг
Термін зберігання:6 міс.
Масло ГХІ
Масло ГХІ
від Антона Сайбєль

Масло від Антона-це рідке золото. Воно не містит казеїн-білок, цукру, лактози та важких речовин. Тому навіть ті, у кого проблеми з травленням, синдром подразненого кишечника і непереносимість молочних продуктів, можуть сміливо вживати це масло в їжу.
З тієї миті як Ви спробуєте це масло, вам більше не захочеться повертатися до звичайного рослинного масла.
Склад: масло вершкове 100%

від 300 грн.
Вершки з коров'ячого молока 400 г
Вершки з коров'ячого молока 400 г
Від Олени Щербаковой

Пастеризовані вершки -це неймовірно смачний, корисний та поживний молочний продукт. Вершки виготовляються з натурального молока, не містять жодних консервантів, стабілізаторів та барвників. Вершки не густі, застивають
Жирність 35%

 

Вага: 400 грам
75 грн.
Креветочне масло
Креветочне масло
Від Миколи Кальосова

Креветочне масло це абсолютно унікальний і натуральний продукт! Наше креветочне масло робиться тільки з натуральних продуктів, без додавання підсилювачів смаку. Масло чудово підходить як бутербродне, як делікатесне в поєднанні з морепродуктами. Також прекрасно підходить для заправки, як наприклад пасти, рису або будь-яких інших гарнірів для додання їм легкого смаку креветок і ідеально в поєднанні з морським коктейлем.

Термін придатності: при t від 0 до + 5 -15 діб, при t від -12 до -18 до 120 діб.


від 100 грн.

Відгуки

Прекрасно