Джеми, конфітюри та варення

Джем
Джем
від Єлизавети Ольшанської

Ми перші національні виробники корисного і якісного натурального продукту на основі кизилу. Наша продукція виробляється тільки з екологічно чистої сировини. Основою наших продуктів є кизил, вирощений із застосуванням органічних методів землеробства.
Кизиловое варення та джеми традиційно вважають одним з найпотужніших засобів в боротьбі і профілактиці інфекційних простудних захворювань в холодну пору року. До корисних властивостей кизилу, в першу чергу, потрібно віднести величезне зміст аскорбінової кислоти, а значить, осінньо-зимовий період пройде без нежиті.
Підсолодіть своє життя! І нехай всі хвороби обходять Вас стороною, завдяки смачним десертам з кизилу!

від 65 грн.
Варення
Варення
від Єлизавети Ольшанської

Всі ми знаємо як смакує звичайне ягідне варення. Пропонуємо скуштувати наше кизилове варення з органічної ягоди. Смак кизилу унікальний і ні на що не схожий! Кислуватий та трохи терпкий смак 100% стане одним з ваших улюблених! 
Варення з кизилу – це не тільки надзвичайно смачний, але і дуже корисний продукт. Корисні властивості кизилу відомі людині давно і обумовлені вмістом в ягодах органічних кислот, пектинових речовин, вітамінів, цукру, магнію, калію, заліза і кальцію. Варення, приготоване на основі ягід кизилу, зберігає більшу частину цих корисних речовин.Варення зроблене з думкою про гурманів, які люблять смакувати його саме з кісточками.


Строк придатності: до 24 місяців.
від 95 грн.