Крупи

Насіння Чіа 500 г
Насіння Чіа 500 г
Насіння чіа все більше набуває популярності серед прихильників здорового харчування. Його додають під час приготування сніданків, десертів та навіть під час випікання. До речі, вміст клітковини складає 40% від ваги насіння, тому його вважають одним із головних джерел клітковини. Саме завдяки високому вмісту розчинної клітковини чіа при взаємодії з водою стає гелеподібними. Окрім цього, насіння чіа – це джерело цинку, вітамінів групи В (В1, В2, В3) та калію.
100 грн.
Булгур 500 г
Булгур 500 г
Універсальний гарнір з екзотичного булгура! Смачний, поживний булгур напевно внесе різноманітність в будь-який раціон. Готовий булгур легко засвоюється, він досить ситний, не залишає Чувста тяжкості, відмінно гармонує зі свіжими, вареними, тушкованими овочами, з масою других страв, салатів і закусок. Попереднє невелике обсмажування крупи покращує смакові якості готового блюда, а також сприяє тому, що булгур буде розсипчастим.
35 грн.
Нут 500 г
Нут 500 г
Нут є екологічно чистим продуктом, оскільки в ньому не накопичуються нітрати, токсини та інші шкідливі речовини. Заперечувати користь цієї рослини неможливо, так як в зернах міститься приблизно 80 важливих для організму речовин.
40 грн.